DOMO+ patronem Wawa Design Festiwal

DOMO+ objęło patronat medialny nad Wawa Design Festiwal. Ten pierwszy warszawski festiwal sztuki użytkowej odbędzie się w dniach 6-15 września w centrum artystycznym Soho Factory. Motywem przewodnim pierwszej edycji będzie człowiek i jego miejsce w przestrzeni wielkiego miasta. W ramach imprezy codziennie, przez 10 dni uczestnicy obejrzą szereg projektów związanych z głównym tematem.

- Zawsze wspieraliśmy polski design. Dowodem na to jest nasza najnowsza produkcja „EXPRESS DOMOWY”, który od 8 września zagości na antenie DOMO+. To autorski program informacyjny, w którym będziemy prezentować informacje z branży, interesujące reportaże, recenzje oraz pakiet wiadomości o tym, co warto czytać, oglądać i gdzie warto być – mówi Joanna Albin, brand manager kanałów lifestyle’owych nc+.

Organizatorzy przygotowali wiele wystaw, w tym m.in. “Projekt Warszawiak”, składający się z kilku mniejszych projektów autorstwa stołecznych artystów i animatorów kultury oraz „Białoruś. Ulica, której nie ma” - pierwsza w Europie Zachodniej tak pełna prezentacja poświęcona szeroko rozumianej sztuce białoruskiej. Oprócz wystaw, uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, panelach, wykładach, debatach i pokazach filmowych. Wystawy podczas Wawa Design Festiwal będą czynne codzienne w godz. 11:00 – 19:00, w weekendy do 20:00. Wstęp na nie jest bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum