Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak wygląda salon, w którym odpoczywa Ryszard Kalisz? Gdzie przyjęcia urządza Agnieszka Kręglicka? Jak swoją kuchnię zaprojektował Wojciech Modest Amaro? Na antenę DOMO+ powraca w nowej odsłonie jedna z najchętniej oglądanych produkcji własnych pt. „Dach nad gwiazdami”. Gospodyni programu, Dorota Szelągowska zagląda z kamerą do prywatnych domów i mieszkań polskich gwiazd, a widzowie mają szansę ocenić ich styl i gust.

Glamour, shabby chic, styl prowansalski czy ascetyczne wnętrza w duchu skandynawskim? Jak urządzają swoje domy i mieszkania znane postaci show-biznesu, mediów i polityki? Już w niedzielę, 26 maja DOMO+ pokaże pierwszy odcinek najnowszej, czwartej edycji autorskiego programu stacji „Dach nad gwiazdami”, w którym dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska pyta gwiazdy o ich ulubione miejsca w domu i o to, czym kierowały się przy urządzaniu wnętrza.

W poprzedniej serii przed kamerą DOMO+ zwierzali się m.in. Katarzyna Dowbor, Natalia Kukulska czy Katarzyna Grochola. Bohaterką pierwszego odcinka „Dachu nad gwiazdami 4” będzie aktorka Lena Frankiewicz, znana z seriali „Prawo Agaty”, „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Kryminalni”, której mieszkanie na warszawskim Powiślu jest połączeniem nowoczesności z tradycją. W kolejnych odcinkach widzowie przekonają się m.in. jak mieszka ceniona restauratorka i krytyk kulinarny Agnieszka Kręglicka, Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro, pierwszej polskiej restauracji uhonorowanej gwiazdką Michelina, oraz znany polityk, adwokat i były minister spraw wewnętrznych i administracji – Ryszard Kalisz.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum