MINIMINI+ NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ TELEWIZJĄ DZIECIĘCĄ

W pierwszym kwartale 2013 roku oglądalność MiniMini+ wzrosła o 45%. Stacja w marcu br. piąty raz z rzędu osiągnęła najwyższą oglądalność wśród wszystkich kanałów dziecięcych.

Pierwszy kwartał 2013 roku to duży sukces MiniMini+. Najpopularniejszą obecnie stację dziecięcą w Polsce oglądało blisko o połowę więcej widzów w porównaniu z tym samym okresem w roku ubiegłym. Aktualnie średnia widownia kanału to 57 tys. osób.

W marcu MiniMini+ piąty miesiąc z rzędu okazało się najchętniej oglądanym kanałem dziecięcym w grupie 4+ z widownią liczącą blisko 49,5 tys. osób i średnim udziałem oglądalności w wysokości 0,72%. MiniMini+ to także telewizja numer jeden dla dzieci w wieku 4-6 lat – aż 18,5 tys. maluchów wybierało ten kanał (udział w oglądalności 11,5%). Wśród najchętniej oglądanych pozycji programowych stacji znalazły się: „My Little Pony: Przyjaźń to Magia” z oglądalnością przekraczającą 200 tys. widzów, „Troskliwe Misie”, „Kitka i Pompon” oraz „Rycerz Mike”. Ponadto w marcu MiniMini+ znalazło się na siódmym miejscu wśród najpopularniejszych stacji tematycznych.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum