DOMO+ i Sophisti.pl organizują pierwszy w Polsce Design & fashion film festival

Kanał lifestylowy DOMO+ organizuje wraz z portalem Sophisti.pl pierwszy festiwal filmów krótkometrażowych „Design & fashion film festival”, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Warszawie. Tematem imprezy jest sztuka, moda, design i styl życia. Już można zgłaszać filmy do konkursu, najlepsze z nich zostaną pokazane na prestiżowym Warsaw Fashion Street!

Celem „Design & fashion film festival” jest promocja zjawisk, talentów i miejsc związanych z tematyką festiwalu. W marcu ruszyła specjalnie utworzona sekcja na www.sophisti.pl/fff, gdzie twórcy mogą zaprezentować swoje filmy. Spośród nadesłanych prac jury oraz internauci wybiorą najlepsze produkcje w następujących kategoriach: moda, pasje, muzyka, design & sztuka. Zostaną one pokazane 25- 26 maja 2013 roku, w kinie letnim, podczas „Street of Design” na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Najlepsze filmy zostaną zaprezentowane 23 czerwca 2013 na Warsaw Fashion Street, będzie można je obejrzeć również na DOMO+, PLANETE+ oraz na Sophisti.tv i Sophisti.pl.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Sophisti.pl portal prezentujący tematy związane ze stylem życia, wzornictwem i modą, a organizatorami Sophisti Group i DOMO+, telewizyjny kanał lifestylowy poświęcony sztuce urządzania wnętrz, architekturze i designowi. „Design & fashion film festival” będzie promowany w telewizji, radiu, prasie i internecie. Patronatem medialnym wydarzenie objęły m.in. radio Chilli Zet, magazyn Dom & Wnętrze, portal Kimono, telewizja PLANETE+ oraz znane blogi zajmujące się tematyką designu i lifestyle’u.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum