ALE KINO+, PLANETE+, KUCHNIA+, DOMO+ ORAZ MINIMINI+ NA ŻYCZENIE W OFERCIE SIECI TOYA

W przedświąteczny piątek, 21 grudnia ruszają serwisy ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+ oraz MiniMini+ NA ŻYCZENIE w sieci kablowej TOYA. Oferta będzie dostępna bez dodatkowych opłat na odbiornikach 3G.

Kanały NA ŻYCZENIE zgromadzą bogatą i bardzo różnorodną bibliotekę programów: od najciekawszych filmów i dokumentów emitowanych przez ale kino+ i PLANETE+, przez popularne serie i programy lifestyle’owe kuchni+ i DOMO+ poświęcone kulinariom, urządzaniu i dekoracji wnętrz, po ulubione dziecięce seriale i autorskie produkcje spod znaku Rybki MiniMini+. Co miesiąc oferta kanałów NA ŻYCZENIE będzie uzupełniana o nowe pozycje. Serwisy PLANETE+, kuchnia+, DOMO+ oraz MiniMini+ NA ŻYCZENIE dostępne są dla abonentów posiadających te kanały w swoich pakietach telewizji cyfrowej.

OFERTA W GRUDNIU

W ramach ale kino+ NA ŻYCZENIE w TOYA, widzowie będą mogli zobaczyć m.in. cieszącą się wielkim powodzeniem 5. serię serialu „Detektyw Murdoch”, w którym genialny śledczy tropi przestępców w XIX–wiecznym Toronto. W ofercie pojawią się niezapomniane kostiumowe produkcje z gwiazdorską obsadą: „Misja” z Robertem De Niro oraz „Imię róży” z Seanem Connery i „Rewolucja” z Alem Pacino, a także „Gniew” - trzymający w napięciu thriller, w którym zadebiutował w znakomitym stylu Rafał Maćkowiak. Wśród propozycji nie zabraknie filmów dokumentalnych, będą to m.in. pasjonujące dokumenty o postępującej cyfryzacji życia społecznego: „Cyfrowy Naród” i „Dorastanie w sieci”.

PLANETE+ NA ŻYCZENIE to przede wszystkim podróżnicze serie dokumentalne: „Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize”, czyli wyprawa w rajski ekosystem karaibskiej rafy koralowej i „Wędrówka po wybrzeżach Bałtyku”, cykl prezentujący Bałtyk, jakiego wielu z nas nie zna: rozległe plaże, strome skały, piękne portowe miasta i wyspy pełne dzikiej przyrody. W ramach usługi nie zabraknie filmów dokumentalnych na tematy społeczne. „Skandalista Jean-Paul Gaultier” to biografia jednego z najlepszych projektantów mody naszych czasów, „Miłość i seks w Chinach” mówi o kryzysie stałych związków i małżeństw we współczesnym świecie, „Interseksualni. On i ona w jednym ciele” porusza problem transseksualizmu, a „LSD. Substancja Alberta Hofmanna” to filmowy trip do szalonych, narkotycznych lat 60. XX wieku.

W ramach serwisu kuchnia+ NA ŻYCZENIE widzowie sieci TOYA będą mogli zobaczyć autorskie programy stacji m.in. „Jakubiak w sezonie”, a w szczególności świąteczny odcinek „Jakubiak w sezonie: Wigilia”, w którym znany kucharz, Tomek Jakubiak, zaprezentuje tradycyjne wigilijne potrawy w nietypowej, nowoczesnej odsłonie. Dawną, nierzadko zapomnianą, kuchnię staropolską, odkryją prowadzący najnowszej produkcji kuchni+ pt. „Jadało się. Kuchnia Jana i Marysieńki”, w której zdradzą, co naprawdę jedli i pili nasi przodkowie. Ponadto w serwisie znajdzie się również „Zimowe ATELIER SMAKU”, w którym Jola Słoma i Mirek Trymbulak zaproponują rozgrzewające posiłki pozwalające zachować zdrowie i energię podczas mroźnych dni oraz seria „Domowy kucharz za granicą”, gdzie popularny kanadyjski szef kuchni Michael Smith zaprosi widzów do wielokulturowej kulinarno-podróżniczej przygody!

DOMO+ NA ŻYCZENIE zaproponuje serię „Wielkomiejskie życie 3” odkrywającą najciekawsze wnętrza w Amsterdamie, Bangkoku, Jerozolimie czy Wenecji. W najnowszym programie „Home staging-mieszkania do sprzedania” Maria Semczyszyn pomoże widzowi DOMO+ odmienić mieszkanie tak, by zostało sprzedane szybko i z dużym zyskiem! Architekt Jakub Szczęsny w „Stadiony atakują!” opowie ze swadą o polskich stadionach, które powstały na EURO 2012, a dokument „Budynki według Johna Portmana” przypomni najważniejsze budowle jednego z najbardziej znanych architektów na świecie.

MiniMini+ NA ŻYCZENIE to możliwość oglądania o każdej porze autorskich, edukacyjnych produkcji stacji. Bijący rekordy oglądalności program „Opowieści Kota Śpiocha” przedstawia dawne podania i legendy, dzięki czemu pogłębia wiedzę maluchów na temat kultury, historii i geografii kraju. Produkcja ćwiczy koncentrację oraz umiejętność słuchania ze zrozumieniem. Jej atutem jest obsada: głosu tytułowemu bohaterowi użyczył Piotr Fronczewski, w roli Krzysia występuje Mateusz Pawłowski, znany z serialu Rodzinka.pl. Z kolei „Meme i przysłowia” to program tłumaczący znaczenie popularnych przysłów, który rozwija kompetencje językowe dzieci. W ofercie NA ŻYCZENIE znajdzie się także nowy sezon uwielbianego przez młodych widzów na całym świecie serialu pt. „Tomek i przyjaciele” oraz najnowszy film o przygodach niebieskiej lokomotywy „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry.”

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum