Pierwszy polski program o home stagingu w DOMO+

25 grudnia o 21:05 DOMO+ pokaże nowy, autorski program „Home staging - mieszkania do sprzedania”. Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, scenografka mieszkań i domów na sprzedaż, właścicielka pierwszej w Polsce sieci home stagerów pomoże widzowi stacji odmienić mieszkanie tak, by zostało sprzedane szybko i z dużym zyskiem!

Home staging - mieszkania do sprzedania to pierwszy w Polsce program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu, która w USA znana jest już od lat 70. XX wieku. Home staging to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Home staging różni się od tradycyjnie pojmowanej architektury wnętrz tym, że jest tani, szybki i ukierunkowany na sprzedaż lub wynajem. Nieruchomość należy zaprezentować potencjalnym nabywcom tak, aby zostali nią oczarowani i zainteresowani już na samym początku jej oglądania.

Widzowie DOMO+ mogli dotąd śledzić metamorfozy wnętrz w ramach home stagingu w produkcjach zagranicznych takich, jak „Cudotwórcy”, „Styliści wnętrz”, „Tatiana sprzeda wszystko” czy „Moje stylowe miasteczko”. Są to jedne z najchętniej oglądanych programów stacji. Teraz DOMO+ realizuje własny program, aby pokazać home staging w Polsce.

Każdy widz stacji, który bezskutecznie próbuje sprzedać swoją nieruchomość, mógł zgłosić się do programu. Spośród ponad 40 aplikacji wybrane zostało lokum pana Jerzego. Maria Semczyszyn pomoże właścicielowi mieszkania, które znajduje się w przedwojennej, zaniedbanej kamienicy w samym centrum Warszawy. Home stagerka zniweluje wady wnętrza i podkreśli największe atuty. Nie zadowoli się pozornie atrakcyjnymi rozwiązaniami, ale sprawi, że mieszkanie rzeczywiście będzie funkcjonalniejsze i lepiej urządzone.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum