kuchnia+ i DOMO+ na życzenie w UPC

W poniedziałek, 26 listopada 2012 ruszają KUCHNIA+ NA ŻYCZENIE i DOMO+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC. Najciekawsze i najbardziej popularne serie oraz programy poświęcone kulinariom i pasji gotowania oraz urządzaniu i dekoracji wnętrz będą dostępne bezpłatnie, w każdej chwili, za naciśnięciem przycisku na pilocie.

kuchnia+ i DOMO+ NA ŻYCZENIE znajdują się w sekcji „Kanały na żądanie” w UPC NA ŻĄDANIE. Aby uzyskać dostęp do programów wystarczy nacisnąć przycisk „ON DEMAND” na pilocie. Oba serwisy są bezpłatne, a ich oferta będzie co miesiąc uzupełniana o nowe pozycje z ramówki kuchni+ i DOMO+.

W grudniu w ramach kuchni+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC widzowie będą mogli zobaczyć m.in. świąteczny odcinek programu „Jakubiak w sezonie: Wigilia”. Znany kucharz zaprezentuje tradycyjne wigilijne potrawy w nietypowej, nowoczesnej odsłonie. W Święta kuchnia+ zaprezentuje premierową, autorską serię „Jadało się. Kuchnia Jana i Marysieńki”, w której prowadzący odkryją dawną, nierzadko zapomnianą, kuchnię staropolską zdradzając, co naprawdę jedli i pili nasi przodkowie.

Z kolei w serwisie DOMO+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC dostępny będzie nowy, autorski program stacji „Home Staging – mieszkania do sprzedania”. Maria Semczyszyn, dyplomowana home stagerka, doradzi wybranym osobom jak odmienić ich mieszkania lub domy, aby można je było szybko i zyskownie sprzedać. Dla miłośników designu stacja przygotowała premierowy dokument „Budynki według Johna Portmana” prezentujący dokonania jednego z najbardziej znanych architektów na świecie.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum