⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

DOMO+ inspiruje i edukuje miłośników wzornictwa.

31 maja podczas „Nocy Dizajnu”, imprezy otwierającej wiodący event branży wnętrzarskiej „Dizajn udomowiony”, eksperci CANAL+ Cyfrowego, nadawcy DOMO+, który jest patronem medialnym wydarzenia, zaproszą profesjonalistów i miłośników wzornictwa na wykład „Jak skutecznie pokazać swoją markę w telewizji?”

Specjaliści DOMO+ i CANAL+ Cyfrowego podczas wystąpienia we wrocławskiej ASP zaprezentują wyniki badań na temat oczekiwań Polaków co do programów wnętrzarskich oraz przedstawią ofertę, jaką w odpowiedzi na potrzeby konsumentów proponuje jedyna polska stacja o urządzaniu wnętrz, architekturze i ogrodach. Eksperci DOMO+ udzielą także praktycznych wskazówek, jak najskuteczniej reklamować się w telewizji tematycznej.

„Na tapecie” 11 czerwca.

Dizajn udomowiony to impreza odbywająca się od 31 maja do 30 czerwca 2012 w galerii wnętrz DOMAR, przy ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu. To już czwarta edycja akcji prezentującej najnowsze, często premierowe, propozycje firm wnętrzarskich, promująca polskie wzornictwo i projektantów oraz dająca okazję do bezpośredniego spotkania twórców, przedstawicieli producentów i klientów. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 3500 osób. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze liczniejsze grono odwiedzających.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum