⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Wielkanoc z gwiazdami w DOMO+

Trzecia edycja „Dachu nad gwiazdami” oraz seria dokumentalna „Lekcje architektury” – to premierowe propozycje DOMO+ w Wielkanoc.

W wielkanocną niedzielę DOMO+ pokaże pierwszy odcinek najnowszej, trzeciej edycji autorskiego programu stacji Dach na gwiazdami, w którym architektka wnętrz, scenarzystka i dziennikarka Dorota Szelągowska odwiedza z kamerą polskich celebrytów w ich domach. Pyta gwiazdy o ich ulubione miejsca w domu i o to, czym kierowali się przy urządzaniu wnętrz. Dotychczas przed kamerą DOMO+ zwierzali się m.in. Monika Richardson, Anna Popek, Agnieszka Szulim-Badziak czy Janusz Palikot. W sześciu odcinkach najnowszej serii widzowie przekonają się, czy polskie gwiazdy stawiają na nowoczesne wnętrza, czy wolą raczej eleganckie dodatki i ponadczasowe antyki. Bohaterką pierwszego odcinka trzeciej serii "Dachu nad gwiazdami” będzie śpiewaczka operowa Aleksandra Kurzak, drugiego (premiera 15 kwietnia o 16:45 ) - dziennikarka Katarzyna Dowbor.

Propozycją dla miłośników pięknych budowli jest seria dokumentalna Lekcje architektury, której pierwszy z 21 odcinków DOMO+ pokaże w Wielki Piątek. Filmy prezentują najwspanialsze osiągnięcia architektury - od mających kilkaset lat pereł budownictwa, poprzez prace, które zwiastowały narodziny modernizmu w XX wieku do najnowszych, powszechnie podziwianych osiągnięć architektów.

Wielkanoc w DOMO+:
Premiera: „Lekcje architektury”, piątek, 6 kwietnia, 22:00
Premiera: „Dach na gwiazdami”, niedziela, 8 kwietnia, 16:45

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum