Nowości w wakacyjnej ramówce Domo.tv

W wakacje Domo.tv przygotowało dla widzów nowe inspirujące serie poradnikowe i fascynujące filmy dokumentalne. Nie zabraknie też nowych sezonów znanych i lubianych programów.

Domo.tv przygotowało nowe propozycje związane z architekturą i urządzaniem wnętrz. Jednym z letnich hitów jest seria dokumentalna „Moje stylowe miasteczko” (od 20.07), której gospodarzem jest Billy B. (Billy Brasfield) - makijażysta takich gwiazd jak: Mariah Carey, Beyonce, Jennifer Lopez czy Lady Gaga. Tym razem artysta porzuci jednak kolorowe kosmetyki i zabierze się za renowację swojego rodzimego miasteczka. W sierpniu na antenie będzie można zobaczyć także drugą serię popularnego programu o metamorfozach wnętrz „Domowi burzyciele” oraz serię poradnikową „Dom na lato” (od 19.08), rzucającą nowe światło na temat designu i wzornictwa domów letniskowych.

W letniej ramówce dużo ciekawych propozycji znajdą miłośnicy ogrodnictwa. Z myślą o nich Domo.tv przygotowuje serię dokumentalną „Ogrody w potrzebie” (od 14.07), w której irlandzki ogrodnik Eugene Higgins podjął się realizacji ciekawego i oryginalnego projektu. Wzorując się na pięknych, miejskich ogrodach postanowił stworzyć zieloną przestrzeń na potrzeby lokalnych społeczności. Stacja pokaże także nowe sezony takich programów jak, „Modelowy ogród” (od 22.07) oraz „Gardener’s World” (od 12.08).

Mocnym punktem ramówki stacji są filmy dokumentalne, których nie zabraknie również w lipcu i sierpniu. Będą to m.in. „Historia z prądem” (od 30.07), seria pokazująca, jak rozwój technologii na przestrzeni ostatnich czterdziestu lat wpłynął na życie ludzi oraz „Marnotrawcy” seria poruszająca tematykę ekologii (od 17.07).

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum