Domo.tv patronem medialnym konkursu "Młodzi na start"

Domo.tv objęło patronatem medialnym konkurs organizowany przez magazyn Elle Decoration „Młodzi na start”.

„Młodzi na start" to pierwszy konkurs skierowany do młodych i bardzo młodych projektantów - uczniów szkół średnich o profilu plastycznym, studentów kierunków związanych z projektowaniem, a także absolwentów tych kierunków z 2010 roku. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja oryginalnych i profesjonalnych projektów mebli oraz elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Młodzi projektanci mogą przesyłać swoje prace do 10 czerwca 2011 r. na adres redakcji Elle Decoration. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone we wrześniu b.r.

Nagrodą główną w kategorii Szkoła ponadgimnazjalna jest 5000 złotych oraz możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu projektowania. Natomiast nagrodą główną w kategorii Szkoła wyższa jest 5000 złotych i studia podyplomowe z zakresu Design Management. Prace laureatów będzie można oglądać na wystawach pokonkursowych organizowanych przez Elle Decoration. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.mlodzinastart.elledeco.com.pl

Jesienią Domo.tv wyemituje na swojej antenie reportaż z uroczystej gali wręczenia nagród. Nagrodzone prace będzie można także zobaczyć na www.domo.pl.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum