„Pierwszy dom..." - nowy program w Domo.tv

26 marca na antenie Domo.tv pojawi się nowy polski program docu-reality pt. „Pierwszy dom...”. Seria będzie emitowana w soboty o godzinie 17:15.

„Naszym zamiarem nie było tworzenie programu poradnikowego, dzięki któremu widzowie dowiedzieliby się, jakie wybrać cegły, a jakie farby... Chcieliśmy prześledzić cały proces budowy i pokazać emocje, które mu towarzyszą. Prace nad budową trwały ponad rok – przez cały ten czas kamera Domo.tv towarzyszyła inwestorowi i jego rodzinie” – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca Domo.tv.

Trzynastoodcinkowa seria to zapis historii rodziny, która stawiała swój pierwszy, wymarzony dom. Widzowie zobaczą rozterki i wahania związane z podejmowaniem decyzji, ale także chwile radości inwestorów. Inwestycja od samego początku była wyjątkowa. Projekt wymagał pomysłowości architekta, Jakuba Szczęsnego, ponieważ powstał na nietypowej działce - długiej i wąskiej. Ze względu na to dom musiał być zaprojektowany tak, aby był jednocześnie funkcjonalny i spełniał estetyczne oczekiwania inwestorów. Na placu boju zmieniali się kierownicy budowy, inżynierowie, hydraulicy, elektrycy i w końcu projektanci wnętrz. Czy wielomiesięczna praca przyniosła upragniony efekt i czy rodzina inwestora wprowadzi się w końcu do domu swoich marzeń?

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum