⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

"Domokreacje. Oddam wnętrze w dobre ręce"

Domo zaprasza widzów do wzięcia udziału w nowym programie. „Domokreacje” to produkcja poświęcona metamorfozie wnętrz.

„Do redakcji Domo zgłaszają się zarówno architekci, którzy chcą z nami współpracować, jak i osoby, które szukają pomocy przy wykańczaniu lub remoncie mieszkania. Odpowiadając na takie zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się wyprodukować program, który pozwoli spotkać się obydwu stronom” – mówi Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca Domo.

Producenci zapraszają do programu właścicieli mieszkań i domów, którzy dysponując określonym budżetem na remont kuchni, łazienki, sypialni czy salonu nie mają pomysłu, jak to wnętrze zmienić, a chcą nadać mu indywidualny charakter i poczuć się w nim dobrze. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogą im architekci, których Domo również zaprasza do udziału w projekcie.

Profesjonaliści przygotują projekty wnętrz po uprzedniej konsultacji z inwestorem, dobiorą materiały i będą nadzorować remont. Program pokaże kolejne etapy prac, ukazując specyfikę zawodu architekta wnętrz. Widzowie znajdą też praktyczne rady i wskazówki dotyczące projektowania, remontowania i dekorowania, które z łatwością będą mogli zastosować w swoich domach, dodatkowo dowiedzą się, czy zaangażowanie architekta zmieści się w przeciętnym budżecie remontowym.

Osoby chętne do wzięcia udziału w programie znajdą wszystkie szczegóły na stronie www.domo.pl

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum