⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Wiosenne porządki w Domo

Od kwietnia na antenie kanału tematycznego Domo pojawią się wiosenne nowości programowe, a wśród nich nowa polska produkcja pt. „Na mur beton”.

„Na mur beton”, trzecia po „Samowkręcie” i „Domu z pomysłem” polska produkcja na antenie Domo, wystartuje 4 kwietnia. Program będzie emitowany w soboty o godzinie 16.00.

„Na mur beton” to program poradnikowy, którego twórcy pokażą, jak przeprowadzić budowę lub generalny remont domu. Każdy z trzynastu odcinków porusza inne zagadnienie. Prowadzący Robert Zawieja jako indywidualny inwestor poszukuje najlepszych rozwiązań i przeprowadza widzów przez kolejne etapy prac, by budowa domu była prosta niczym składanie dopasowanych do siebie elementów. Program powstał we współpracy z partnerem stacji Leroy Merlin. Producentem programu jest TV Working Studio.

Wiosną na antenie Domo nie zabraknie nowych programów poradnikowych, lifestylowych, ciekawych filmów dokumentalnych i fabularnych. Stacja poświęci wiele uwagi ekologii, o której będzie mowa m.in. w programie „Alter Eco”, w którym amerykański aktor Adrian Grenier i jego przyjaciele pokazują, jak stylowo żyć na zielono. Osoby, które planują wiosenne prace ogrodowe, powinny zobaczyć nową serię „Debiutant w ogrodzie”. Obowiązkową pozycją dla majsterkowiczów jest „Carter potrafi”. Gospodarz programu przychodzi z pomocą właścicielom nieruchomości, którzy myślą, że remont i modernizacja ich domów są niemożliwe ze względu na wysokie koszty i brak fachowców. Dla widzów ciekawych wielkiego świata Domo przygotowało filmy i serie dokumentalne. Będą to m.in. „Architektura islamu”, „Zrównoważona urbanistyka” i „Posiadłość na zamówienie” - seria odsłaniająca kulisy powstawania projektów i budowy najdroższych domów w Kanadzie.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum