⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

O Domo+

Domo+

Dodaje inspiracji
Domo+ to pierwszy polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów. Pozwala zobaczyć miejsca dostępne dla niewielu – domy gwiazd, luksusowe posiadłości i zdumiewające hotele. Ukazuje także prawdziwe ludzkie historie. Przybliża piękno przedmiotów użytkowych i pokazuje, że otoczenie ma znaczenie. Domo+ jest mocno zaangażowane w promocję polskiego designu.

Co na antenie?
W Domo+ widzowie obejrzą najlepsze polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. W ramówce znajdują się programy poradnikowe, filmy i serie dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show.
Domo+ to przede wszystkim szereg produkcji własnych W serii „Home staging – mieszkania do sprzedania” Maria Semczyszyn pomaga bohaterom sprzedać lub wynająć mieszkanie. „Daleko od miasta” odwiedza ludzi, którzy przeprowadzili się z miasta na wieś. W programie „Remont w 48 godzin” Tomasz Pągowski udowodnia, że remont w 2 dni jest możliwy. „Wyzwanie – nowe mieszkanie” to cenne porady dla osób kupujących mieszkanie. Stacja promuje rodzime wzornictwo. W 2011 roku Domo+ wyprodukowało film dokumentalny „Poużywajmy sobie. Historia polskiego wzornictwa”, dający unikalną możliwość poznania przedmiotów, których design sprawił, że stały się popkulturowymi symbolami swoich czasów. To już druga, po „Dizajnerkach” z 2009 roku, produkcja filmowa stacji. Kanał emituje także „EXPRESS DOMOWY”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony architekturze, wzornictwu i ogrodnictwu.
Jako jedyna w Polsce stacja o tej tematyce, Domo+ wprowadziło do Polski tak popularne zagraniczne produkcje jak „Ucieczka na wieś”, bijąca rekordy oglądalności seria o ludziach kupujących mieszkanie na brytyjskiej wsi czy „Wielkie projekty” - seria spotkań z ludźmi, którzy budując domy według własnych projektów realizują swoje marzenia.

Co poza anteną?
Kompleksowym uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy. Witryna www.domoplus.pl umożliwia m.in. przeglądanie metamorfoz wnętrz i ogrodów prezentowanych w programach. W serwisie znajdują się także: aktualny program kanału, obszerne artykuły i konkursy. Stacja obecna jest także w serwisie Facebook. Pod adresem www.facebook.com/kuchniaplusdomo można znaleźć informacje o bieżących premierach i wydarzeniach antenowych, ciekawostki ze świata designu, a także szereg konkursów.


Historia
Domo+ istnieje od 2008 roku. Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę w jakości HD, a programy nie są przerywane reklamami. Na Platformie CANAL+ Domo+ jest dostępne na kanałach 24 i 141 w wersji HD.
Domo+ jest dostępne - spośród platform cyfrowych – tylko na Platformie CANAL+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Łączny zasięg stacji to blisko 3,8 mln gospodarstw domowych.
Znajdujący się w nazwie kanału "+” jest symbolem jakości i przynależności do Platformy CANAL+ i rodziny kanałów produkowanych przez ITI Neovison, w tym CANAL+ i kanałów tematycznych: Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+.

Inne kanały

CANAL+
Niesamowite emocje. Codziennie.
Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+.
Wybieramy to, co najlepsze w światowym kinie.
Najlepsze dokumenty świata, które poszerzają horyzonty i kreują opinie.
Pierwszy polski kanał kulinarny, który dostarcza inspiracji i rozbudza apetyty.
Pierwszy polski kanał przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu.
Ceniony przez rodziców kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym. Edukacyjne i bezpieczne programy dla najmłodszych.
Telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Najwyższej jakości animacje i programy autorskie.