Meblokreacje

Meblokreacje

Program o renowacji i przerabianiu mebli. Zobacz, jak odnowić stary fotel i zrobić łóżko z meblościanki.

Prowadzący Artur Indyka udowadnia, że stare, zaniedbane, czy uszkodzone meble mogą zyskać nowe życie i stać się ozdobą mieszkania. Krok po kroku pokazuje proces renowacji różnych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak stary, drewniany fotel czy zepsuta lampa bez klosza. Podpowiada też, jak nadać zużytym i niepotrzebnym przedmiotom nowe funkcje. Ze starych głośników robi domki dla kotów, z odbiorników tv – półki na książki, z meblościanki – łóżko z szufladami na pościel. Kalkuluje też koszty tych metamorfoz i ich czasochłonność. Radzi, gdzie można znaleźć lub kupić używane meble i jak za nie nie przepłacić.    

 „Meblokreacje" to propozycja dla wszystkich pasjonatów nurtu vintage, DIY, osób, które szukają ciekawych pomysłów na unikalne meble i przykładają wagę do ekologii.  Samodzielnie odnowione przedmioty to źródło satysfakcji na wielu polach. Zamiast wyrzucić coś na śmietnik, dajemy mu nowe życie i możemy długo cieszyć oko efektem własnej pracy. Możemy też mieć pewność, że dany przedmiot jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU

Zapraszamy do udziału w drugiej serii "Meblokreacji"! 

Szukamy ludzi, którzy są otwarci na nowe pomysły designerskie Artura Indyki, kochają vintage i wszelkiego rodzaju niekonwencjonalne przeróbki mebli.

Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia pod adresem [email protected] 

 

 

 

Prowadzący

Artur Indyka
Artur Indyka

Artur Indyka – projektant wnętrz i miłośnik nietuzinkowych rozwiązań.... więcej »

Serie:

Wideo i zdjęcia: