seria dokumentalna, Australia, 2016, 8 x 52

Luksus nie z tej ziemi

Domy z widokiem na morze, pałac na Wielkiej Rafie Koralowej, ekstrawaganckie wiejskie posiadłości i bajeczna, neogotycka rezydencja. Gospodarze programu "Luksus nie z tej ziemi" Kate Langbroek i Cam Knight szukają niezwykłych australijskich domów i spotykają ich nietuzinkowych mieszkańców.

Kate i Cam podejmują się misji znalezienia najoryginalniejszych domów w Australii. Docierają w każdy, nawet najbardziej egzotyczny zakątek, aby odnaleźć prawdziwe perły i na własne oczy zobaczyć zapierające dech w piersiach domy, o jakich im się nie śniło.

Prowadzący mają okazję posmakować odrobiny prawdziwego luksusu i ekstrawagancji, widocznych w imponujących wiejskich posiadłościach, domach na plaży czy światowej klasy domach imprezowych. Dzięki swojej podróży odkrywają miejsca przeznaczone tylko dla wybranych - m. in. prywatną dyskotekę w lesie deszczowym, należącą do legendarnego producenta muzyki rock'n roll'owej, jedną z najwspanialszych starych rezydencji w Australii czy bajeczne arcydzieło połowy stulecia - nawiedzoną neogotycką posiadłość.

UDOSTĘPNIJ: