seria dokumentalna, Kanada/USA/Australia, 2009, 26 x 30

Luksus na zielono 2

Myśleliście, że ekologia i moda nie idą w parze? No cóż, druga seria programu "Luksus na zielono" udowodni, że byliście w błędzie! Luksus, dobry design i ekologia mogą mieszkać pod jednym dachem.

Od domów ze szkła i stali do budynków konstruowanych z prasowanej gleby - na świecie jest wiele rezydencji, o istnieniu których nawet nie śniliście. Innowacyjne, nowoczesne projekty łączą ze sobą wszystko to, co najlepsze, czyli estetykę i wygodę z ekologicznym sposobem życia. Gospodarz serii, Emmanuel Belliveau, przeprowadzi widzów przez zachwycające, piękne, inspirujące, pouczające domy, które są świadectwem pomysłowości i wynalazczości ich twórców. Domy, które powstały z chęci wygodnego życia w pięknym otoczeniu, przy jednoczesnym poszanowaniu zasad ekologii. Takie budowle Belliveau odwiedził m.in. w Meksyku, Stanach Zjednoczonych i Australii. Przyszedł czas, aby polscy widzowie mogli nacieszyć oczy tymi arcydziełami architektury.

Emmanuel Belliveau wystąpił w dwóch programach telewizyjnych, oprócz emitowanego właśnie na antenie Domo "Luksusu na zielono" był to jeszcze "My Parents House". Oprócz projektowania wnętrz zajmuje się hobbystycznie renowacją mebli, zaprojektował też własną linię biżuterii.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Luksus na zielono Luksus na zielono