magazyn, Polska, 2013, 26

Luksus na sprzedaż - najdroższe apartamenty w Polsce

Dach nad głową i jedzenie to podstawowe potrzeby człowieka. Niektórzy jedzą zupę pomidorową, a inni kawior. Tak samo jest z nieruchomościami. Jedni mieszkają w blokach z płyty, inni we wrocławskim Sky Tower. I właśnie tym ostatnim, najdroższym i najbardziej prestiżowym apartamentom i lokalizacjom, przyjrzy się ekipa "Luksusu na sprzedaż".

Dla jednych mieszkanie to miejsce do spania, dla innych centrum życia rodzinnego, a dla najbogatszych sposób na podkreślenie statusu społecznego lub lokata kapitału. W "Luksusie na sprzedaż" prowadzący program Damian Urbańczyk pokaże najwspanialsze apartamenty, które można kupić w Polsce - w najdroższych lokalizacjach, w nowoczesnych budynkach zaprojektowanych przez słynnych architektów lub w zabytkowych, odrestaurowanych kamienicach.

Każdy odcinek będzie poświęcony jednemu miejscu. Ekipa programu odwiedzi m.in. Sky Tower we Wrocławiu, Złotą w Warszawie, Rezydencję Opera w Warszawie. Z kolei w Krakowie Damian zajrzy do prawdziwej perły na rynku nieruchomości - apartamentu "Cracow XIX" pieczołowicie odnawianego przez 3 lata, położonego w sąsiedztwie zamku królewskiego na Wawelu, w sercu krakowskiej starówki. Przy renowacji zachowano dbałość o szczegóły, zdobienia wykańczane 24 karatowym złotem - złocenia na klej króliczy i pulment.

Widzowie programu zobaczą miejsca, do których dostęp jest trudny, a nawet niemożliwy dla większości ludzi, miejsca, które kupić mogą wyłącznie najbogatsi.

UDOSTĘPNIJ:

Prowadzący

Damian Urbańczyk

Damian Urbańczyk jest prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Widzowie... więcej »