Luksus na sprzedaż

Luksus na sprzedaż

Damian Urbańczyk przedstawia najbardziej luksusowe mieszkania w Polsce – nowoczesne apartamenty i penthouse’y w wieżowcach, industrialne lofty w zrewitalizowanych fabrykach i stylowe mieszkania w starych kamienicach.

Dach nad głową i jedzenie to podstawowe potrzeby człowieka. Niektórzy jedzą zupę pomidorową, a inni kawior. Tak samo jest z nieruchomościami. Jedni mieszkają w blokach z płyty, inni w apartamentowcach. I właśnie tym ostatnim, najdroższym i najbardziej prestiżowym apartamentom i lokalizacjom, przyjrzy się ekipa "Luksusu na sprzedaż". Dla jednych mieszkanie to miejsce do spania, dla innych centrum życia rodzinnego, a dla najbogatszych sposób na podkreślenie statusu społecznego lub lokata kapitału. W "Luksusie na sprzedaż" Damian Urbańczyk pokaże najwspanialsze apartamenty, które można kupić w Polsce - w prestiżowych lokalizacjach, w budynkach zaprojektowanych przez sławnych architektów lub w zabytkowych, odrestaurowanych kamienicach.

Każdy odcinek będzie poświęcony jednemu miejscu. Ekipa programu odwiedzi m.in. Sky Tower we Wrocławiu, Złotą w Warszawie, Rezydencję Opera w Warszawie. Z kolei w Krakowie Damian zajrzy do prawdziwej perły na rynku nieruchomości - apartamentu "Cracow XIX" pieczołowicie odnawianego przez 3 lata, położonego w sąsiedztwie zamku królewskiego na Wawelu, w sercu krakowskiej starówki. Przy renowacji zachowano dbałość o szczegóły, zdobienia wykańczane 24 karatowym złotem - złocenia na klej króliczy i pulment.

Widzowie programu zobaczą miejsca, do których dostęp jest trudny, a nawet niemożliwy dla większości ludzi, miejsca, które kupić mogą wyłącznie najbogatsi.

Prowadzący

Damian Urbańczyk
Damian Urbańczyk

Damian Urbańczyk jest prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Widzowie... więcej »

Serie:

Wideo i zdjęcia: