Kurs projektowania 2
seria poradnikowa, Kanada, 2008, 13 x 30

Kurs projektowania 2

"Kurs projektowania" to próba obudzenia instynktu prawdziwego dekoratora wnętrz w osobach niezdradzających talentu do aranżacji własnego mieszkania. "Studenci" dostaną solidną porcję wiedzy i odpowiednie narzędzia. Staną przed wyzwaniem przeprojektowania swoich mieszkań i domów, które następnie zostaną poddane ocenie "nauczycieli" oraz rodziny i przyjaciół. Czy zdadzą egzamin?

Przyszłych kursantów można poznać z łatwością. Ich stoliki do kawy przykryte są gazetami, w ich salonach stoją kwieciste sofy, a pozostałe pokoje są zbiorem zupełnie niepasujących do siebie mebli. Ich domy i mieszkania są zaniedbane i wymagają solidnej przemiany.

Gospodyni programu - Maureen Ross Neilson - i jej pomocnicy dołożą wszelkich starań, by podzielić się swoją wiedzą z uczestnikami programu. Następnie "studenci" dostaną po 3.000 $ i dwa dni na całkowitą przemianę własnych wnętrz. Uczestnicy przekonają się, że urządzenie idealnego wnętrza nie jest prostym zadaniem. Cały dzień nauki pozwoli im poznać podstawy sztuki projektowania, jednak ostateczne decyzje dotyczące aranżacji wnętrz będą podejmować sami. Wtedy pojawi się wiele pytań i dylematów, o których wcześniej nie mieli pojęcia. "Student", który pilnie odrobi zadaną mu pracę domową, otrzyma dobrą ocenę i honorowy tytuł od "Kursu projektowania" .

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Kurs projektowania Kurs projektowania