seria poradnikowa, Kanada, 2004-2008, 39 x 30

Kurs projektowania

Grupa "studentów" stanie przed zadaniem przeprojektowania swoich do tej pory niezbyt doskonałych mieszkań i domów. "Kurs projektowania" to próba obudzenia instynktu prawdziwego dekoratora wnętrz u niezdradzających dotąd talentu do aranżacji młodych ludzi.

Przyszłych kursantów można poznać z łatwością. Ich stoliki do kawy wykonane są z papieru, w ich salonach pysznią się kwieciste sofy, a zupełnie nie pasujące do siebie meble stoją w jednym pomieszczeniu. Ich domy i mieszkania są zaniedbane i wymagają solidnej przemiany.

Cała "klasa" przez jeden dzień będzie pobierać nauki u specjalistów od aranżacji wnętrz. Gospodyni programu - Maureen Ross Neilson - i jej pomocnicy dołożą wszelkich starań, aby podzielić się swoją wiedzą z uczestnikami programu. Następnie studenci dostaną po 3.000$ i dwa dni na całkowitą przemianę własnych wnętrz. Wtedy okaże się, który uczeń najlepiej przyswoił sobie tajniki łączenia kolorów i wzorów, aranżacji przestrzeni i różnych stylów. Kiedy minie wyznaczony czas, eksperci przystąpią do oceniania. Czy studenci zdadzą czy obleją egzamin?

Uczestnicy przekonają się, że zaprojektowanie idealnego wnętrza nie jest prostym zadaniem. Cały dzień nauki pozwoli im poznać niektóre tajniki projektowania, jednak ostateczne decyzje dotyczące aranżacji wnętrz będą podejmować sami. Wtedy pojawi się wiele pytań i dylematów, o których wcześniej nie mieli pojęcia. Student, który pilnie odrobi zadaną mu pracę domową, otrzyma dobrą ocenę i honorowy tytuł od "Kursu projektowania".

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Kurs projektowania Kurs projektowania