seria reality, Australia, 2003, 26 x 45

Kamienica 2

Cztery identyczne apartamenty w jednym budynku, cztery bardzo różniące się od siebie pary, 74 dni ciężkiej pracy... 14 tygodni łez, napadów szału, radości, rozpaczy i sukcesów! Taką dawkę emocji może zapewnić tylko druga seria "Kamienicy".

Nowi uczestnicy programu wprowadzają się do czterech apartamentów w budynku usytuowanym przy jednej z najpiękniejszych plaż w Sydney. Mieszkania są w stanie surowym, a uczestnicy na początku nie mają nic poza własnymi ubraniami. W ciągu zaledwie 74 dni muszą wykończyć i urządzić swoje mieszkania. Pary rywalizują ze sobą, a po zakończeniu programu wszystkie cztery mieszkania zostają wystawiane na aukcję. Zwycięży ta para, której dzieło zostanie sprzedane za najwyższą sumę. Która para wygra, kto będzie miał najlepsze pomysły i zmieści się z ich realizacją w zaplanowanym budżecie? A kto nie wytrzyma presji i będzie chciał się poddać?

W "Kamienicy II" rywalizują ze sobą: Jane i Matt z Melbourne: Jane ma 26 lat, na co dzień zajmuje się PR-em i marketingiem, boi się pająków, uwielbia koty; jej ulubionym kolorem jest czarny, lubi wyzwania i rywalizację. Jej partner Matt ma 33 lata, zajmuje kierownicze stanowisko, jego ulubiony kolor to granatowy; uwielbia spotkania z przyjaciółmi, jest bardzo gościnny, bywa niestety niecierpliwy.

Jason i Kirsten z Sydney: Jason jest zodiakalną panną, ma 33 lata i jest dosyć nerwowy, choć sam postrzega siebie jako osobę pozytywnie nastawioną do świata. Uwielbia sport: uprawia jogę, pływa na surfingu. Jego żona Kirsten ma 32 lata, dba o figurę i podobnie jak mąż uprawia sporty, jest osoba otwartą i kocha życie.

Jamie i Andrew z Sydney, którzy zastąpili Dani i Monique występujących w pierwszych odcinkach: Jamie ma 27 lat, jest ambitna i kreatywna, jej zaletami są siła i determinacja, a wadą łatwowierność. Uwielbia robić zakupy. Za swój największy życiowy sukces uważa przeprowadzenie się do Sydney. Andrew ma 23 lata i studiuje medycynę. Unika jeżdżenia windami, udział w programie uważa za najbardziej zwariowaną rzecz, w jakiej do tej pory brał udział.

Steven i Richard z Gold Coast: Richard ma 34 lata i zajmuje się marketingiem, urodził się w Nowym Jorku, boi się rekinów i ma lęk wysokości, nie lubi przegrywać. Steven natomiast ma 31 lat i jest artystą, lubi łowić ryby, jest charyzmatyczny, szczery i kreatywny, jego wadą jest niecierpliwość.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Kamienica Kamienica