seria poradnikowa, Francja, 2007, 24 x 26

Inspiracje dla domu

Seria "Inspiracje dla domu" to swoisty przewodnik, który pomoże widzom poznać różne style wnętrzarskie, które mogą okazać się bardzo przydatne przy urządzaniu własnych czterech kątów.

Inspirację mogą stanowić rożne kształty, faktury materiałów, kolory oraz konkretne rozwiązania zaproponowane przez projektantów wnętrz. Każdy odcinek prezentuje różne style i najnowsze trendy w projektowaniu opatrzone komentarzem profesjonalistów. W programie widzowie znajdą też wiele praktycznych wskazówek, które mogą zostać śmiało wykorzystane przez te osoby, które lubią samodzielnie wykonywać prace domowe. Dowiedzą się wielu ciekawostek na temat, np. stylu skandynawskiego: kiedy powstał, czym się charakteryzuje i dlaczego meble i przedmioty projektowane przez takich designerów jak Alvar Alto czy Arne Jacobsen są rozpoznawalne na całym świecie. W kolejnych odcinkach twórcy serii zaprezentują styl, który ma swoje korzenie w Afryce i opowiedzą o różnych zastosowaniach tkanin i szkła.

"Inspiracje dla domu" to obowiązkowy punkt programu dla wszystkich widzów, którzy interesują się designem i chcieliby pogłębić swoją wiedzę na jego temat.

UDOSTĘPNIJ: