hotelove

hotelove

Dorota Szelągowska odwiedza i ocenia najciekawsze polskie hotele – butikowe, artystyczne i uzdrowiskowe, położone w różnych zakątkach kraju.

Każdy odcinek "hotelove" jest poświęcony jednemu, niezwykłemu miejscu. W serii zaprezentowane zostaną m.in. sławny już od międzywojnia hotel Monopol w Katowicach czy luksusowy The Granary La Suite we Wrocławiu. Dorota przyjrzy się komfortowemu Hiltonowi w Gdańsku, hotelowi Staremu w Krakowie - zdobywcy tytułu "najpiękniejszego hotelowego wnętrza w Europie" czy awangardowemu Blow Up Hall w Poznaniu. 

Prowadząca i jej towarzysze podróży wcielają się w rolę gości hotelowych. Sprawdzają, czy informacje w folderach reklamowych są zgodne z zastaną na miejscu rzeczywistością. Który hotel będzie idealnym miejscem na szalony wieczór panieński, gdzie warto spędzić romantyczną rocznicę ślubu, dokąd pojechać z małymi dziećmi, a dokąd z psem?

Podczas pobytu w danym hotelu Dorota ocenia wystrój pokoju, wyposażenie łazienki, widok z okna i czystość, a także wybór smak dań w restauracji, różnorodność drinków w barze, ofertę SPA i room service’u. Zwraca uwagę na funkcjonalność i drobne szczegóły, takie jak pojemność szafy, wygodny materac, miejsce na bagaże i dostęp do internetu. Szuka kolejnych udogodnień dla gości – jak np. możliwość skorzystania z pomocy niani albo przyjazdu z psem.

W programie po raz pierwszy zostaną przyznane nagrody Domo+ w kategorii najpiękniejsze hotele w Polsce. 

Serie:

Wideo i zdjęcia: