⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2014, 10 x 25

Home staging - mieszkania do sprzedania 2

Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, wraca w drugim sezonie programu "Home staging - mieszkania do sprzedania" Po raz kolejny pomoże właścicielom mieszkań odmienić je tak, by szybko przyniosły duży zysk przy sprzedaży lub wynajmie. W programie będzie można zobaczyć 10 różnych mieszkań, których właściciele starają się na nich zarobić, ale nie idzie to do końca po ich myśli.

Już w pierwszym odcinku drugiej serii Maria odwiedzi znanego aktora i muzyka Rafała Olbrychskiego, który chce sprzedać swoje duże mieszkanie w Józefosławiu. Ogrodzone osiedle, baseny i zamożni mieszkańcy - tak wyglądają realia tej nieruchomości. Prowadząca zajrzy także do sympatycznego starszego małżeństwa. Para mieszkająca dotychczas w mieszkaniu przy ulicy Puławskiej postanowiła kupić sobie spokojne lokum na Targówku, a poprzednią nieruchomość sprzedać. Jednak okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie i dlatego zwrócili się o pomoc do Marii Semczyszyn.

"Home staging - mieszkania do sprzedania" to pierwszy w Polsce program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu, która w USA znana jest już od lat 70. XX wieku. Home staging to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Home staging różni się od tradycyjnie pojmowanej architektury wnętrz tym, że jest tani, szybki i ukierunkowany na sprzedaż lub wynajem. Nieruchomość należy zaprezentować potencjalnym nabywcom tak, by zostali nią oczarowani od pierwszego wejrzenia.

partner programu

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Home staging Home staging

Prowadzący

Maria Semczyszyn

Maria Semczyszyn jest ekspertką ds. rynku nieruchomości i dyplomowaną home... więcej »

Wideo i zdjęcia: