⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Home staging - mieszkania do sprzedania
seria poradnikowa, Polska, 2013, 6 x 25

Home staging - mieszkania do sprzedania

Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, pomoże właścicielom mieszkań odmienić je tak, by szybko przyniosły duży zysk przy sprzedaży lub wynajmie. W programie będzie można zobaczyć sześć różnych mieszkań i wnętrz, których właściciele starają się na nich zarobić, ale nie idzie to do końca po ich myśli.

Maria odwiedzi m.in. 37-letniego mężczyznę, któremu rodzice mieszkający zagranicą zlecili przygotowanie mieszkania na wynajem w systemie hotelowym. Prowadząca pomoże także młodej dyrektor z dużej korporacji, która nie może się zdecydować na sprzedaż zdewastowanego przez lokatorów mieszkania. Zniweluje wady wnętrza i podkreśli jego największe atuty, a cały projekt przeprowadzi szybko, tanio i skutecznie. Jej działania zmierzają do podniesienia atrakcyjności wystawionej na sprzedaż nieruchomości - przede wszystkim jej wnętrz, które powinny być zapraszające, harmonijne i estetyczne.

"Home staging - mieszkania do sprzedania" to pierwszy polski program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu, która w USA znana jest już od lat 70. XX wieku. Home staging to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Home staging różni się od tradycyjnie pojmowanej architektury wnętrz tym, że jest tani, szybki i ukierunkowany na sprzedaż lub wynajem. Nieruchomość należy zaprezentować potencjalnym nabywcom tak, aby zostali oczarowani i zainteresowani nieruchomością już na samym początku jej oglądania.

PARTNERZY PROGRAMU:

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Home staging Home staging

Prowadzący

Maria Semczyszyn

Maria Semczyszyn jest ekspertką ds. rynku nieruchomości i dyplomowaną home... więcej »

Wideo i zdjęcia: