seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2010-2011, 26 x 30

Gardeners' World 3

Nowa seria kultowego brytyjskiego programu ogrodniczego Gardeners' World to nowe porady i inspiracje zarówno dla ogrodników-nowicjuszy, jak i doświadczonych miłośników zieleni - czyli dla wszystkich, którzy lubią zajmować się ogrodem. Ogród, ogródek czy kuchenny parapet - każde miejsce jest dobre, aby posadzić kwiatki, zioła i inne rośliny. To nic trudnego, trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić!

Każdy ogród może pięknie wyglądać i być miejscem wypoczynku i zabawy dla całej rodziny. Niektórzy zniechęcają się myśląc, że nie mają doświadczenia, lub że ich budżet jest zbyt mały, by wprowadzić zmiany w swoim ogrodzie. Wszystko to przestaje mieć znaczenie, gdy z pomocą przychodzi ekipa ogrodników z programu "Gardeners' World": Joe, Carol, Toby, Sara i Alys w programie pokazują, jak z łatwością przeobrazić zarośnięte chwastami pole w ogrodowy raj. W programie nie brakuje informacji o uprawie kwiatów i warzyw oraz praktycznych wskazówek, które pomogą początkującym ogrodnikom odnaleźć się między grządkami. Specjaliści zdradzają, od czego należy zacząć prace i na co zwrócić szczególną uwagę. Gospodarze programu zachęcają również do uprawy własnych warzyw i owoców. Eksperci dzielą się mnóstwem porad, które pomogą zaoszczędzić parę groszy i przede wszystkim są przyjazne środowisku.
"Gardeners' World" jest jednym z pierwszych i jednocześnie najbardziej popularnych programów ogrodniczych wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii. Pierwsze odcinki powstały w 1968 roku, przez kolejne lata kręcono kolejne części, na których wychowały się całe pokolenia ogrodników. W połowie lat 90-tych każdy odcinek oglądało blisko 5 milionów widzów.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Gardeners' World Gardeners' World