⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Gardeners' World: Boże Narodzenie

Gardeners' World: Boże Narodzenie

Dla laików zima w ogrodzie to czas praktycznie bez pracy. Nie można się bardziej mylić. W specjalnym, świątecznym odcinku Monty Don i jego ekipa pokazują, jak należy przygotowywać ogród do zimy i następujęcej po niej wiosny. Każdy ogród może pięknie wyglądać i być miejscem odpoczynku i zabawy dla całej rodziny. Niektórzy zniechęcają się myśląc, że nie mają doświadczenia, lub że ich budżet jest zbyt mały, by wprowadzić zmiany w swoim ogrodzie. Wszystko to przestaje mieć znaczenie, gdy z pomocą przychodzi ekipa ogrodników z programu "Gardeners' World".

W specjalnym, świątecznym odcinku członkowie ekipy Monty'ego pokażą, jak za pomocą kilku prostych trików przyozdobic ogród na bożonarodzeniową modłę. Odwiedzą też winnicę we wschodnim Londynie, by przekonac się, które winogrona można uprawiać w domu. A to unikalne wydanie zakończy podsumowanie roku w wykonaniu Monty'ego i jego współpracowników.

"Gardeners' World" jest jednym z pierwszych i jednocześnie najbardziej popularnych programów ogrodniczych wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii. Pierwsze odcinki powstały w 1968 roku, przez kolejne lata kręcono kolejne części, na których wychowały się całe pokolenia ogrodników. W połowie lat 90. każdy odcinek oglądało blisko 5 milionów widzów.

PREMIERA: DOMO+, niedziela, 22 grudnia 2013, 22:05

Serie: