⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Faceci od dekorowania

Faceci od dekorowania

Trzej projektanci: Anwar Mukhayesh, Allen Chan i Matthew Davis wracają w najnowszej serii programu "Faceci od dekorowania", by wprowadzić widzów w bajkowy świat projektowania wnętrz. Prowadzący zachwycają publiczność unikalnym podejściem do aranżacji wnętrz, żywiołowością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem. W każdym odcinku Anwar, Allen i Matt przekraczają progi nowych domów, uzbrojeni w zapał i pomysły na cudowne transformacje. Ich zadaniem jest zaprojektowanie idealnego wnętrza dla domowników. Proces jest długi i żmudny, ale efekt końcowy to praktyczne i piękne miejsce do życia. Projektanci zaczynają od dogłębnego zbadania przestrzeni i rozmowy z klientem. Następnie tworzą plan i przystępują do działania, poszukując odpowiednich mebli i dekoracji, które niejednokrotnie sami tworzą. Ich unikatowe podejście to połączenie projektowania wnętrz z architekturą krajobrazu, inżynierią oraz sztuką i modą. Program to nie tylko zaprojektowanie wyjątkowego wnętrza, celem nadrzędnym jest pozytywna przemiana czyjegoś życia.
"Faceci od dekorowania" zmierzą się m.in. z urządzeniem pokoju dziennego dla rodziny z czwórką dzieci w wieku od 2 do 12 lat, w której każdy potrzebuje miejsca dla siebie do odpoczynku, zabawy czy nauki. Zaprojektują także istną oazę na tarasie Barbary, dziennikarki, która w wyniku strzelaniny została sparaliżowana. Uda im się pogodzić małżeństwo, które nie potrafiło zdecydować się na jeden styl do łazienki - mąż optował za chłodnym minimalizmem, żona marzyła o czymś bardziej romantycznym.
Anwar, Allen i Matt są założycielami jednego z najlepszych biur projektowania i aranżacji wnętrz w Toronto, Precipice Studios Inc. Każdy z nich ma solidne wykształcenie i ciekawe zainteresowania, które pozawalają spojrzeć na projektowanie wnętrz z różnej perspektywy. Anwar wiele podróżował po świecie, ukończył inżynierię i mechanikę, jest właścicielem kilku lokali gastronomicznych. Matt i Allen ukończyli wydział architektury i architektury krajobrazu w Toronto. Matta interesuje wpływ nowych technologii na projektowanie. Allen skupia się na połączeniu projektowania ze sztuką i kulturą.

Serie: