seria poradnikowa, Kanada, 2007, 13x30

Dział stylu

"Dział stylu" to program dla wszystkich tych, którzy przeglądając magazyn dekoracyjny pomyśleli sobie: "Chcę, żeby mój dom tak wyglądał!". Prowadząca Suzanne Dimma i jej pomocnicy dołożą wszelkich starań, aby marzenie o pięknym domu spełniło się.

W każdym odcinku na prowadzącą i jej asystentów czekać będzie zadanie odnalezienia właściwego domu, przeobrażenie wnętrza według motywu przewodniego artykułu i odpowiednie przygotowanie do sesji zdjęciowej. Wybrane wnętrze nabierze całkiem nowego charakteru. Widzowie będą mogli podziwiać proces stylizowania od kuchni i dowiedzieć się, jak tworzy się oglądane w katalogach propozycje krok po kroku. Na końcu odbędzie się sesja fotograficzna, która uwydatni odmienione oblicze domu. Program wprowadzi widzów w świat najbardziej aktualnych dekoratorskich trendów, będzie przewodnikiem przy wyborze odpowiednich mebli, tkanin i barw.

Widzowie programu doświadczą magii projektowania wnętrz obserwując Suzanne Dimmę i jej sztab ekspertów podczas przemiany domu w ideał z katalogu. Wszystkie wskazówki i porady zaprezentowane w programie nadają się bezpośrednio do zastosowania we własnych czterech kątach. A wizja idealnego wnętrza, które jest efektem końcowym dekoratorskich prac, kusi, by zacząć działać.

Suzanne Dimma współpracowała z magazynem House & Home. Aktualnie związana jest z nową lifestyl'ową publikacją "Wish", jest też stylistką w magazynie ogrodniczym "Gardening Life". Jej innowacyjne i świeże podejście do aranżacji wnętrz sprawia, że uważa się ją za eksperta od nadawania domom stylu i chętnie zaprasza do licznych programów telewizyjnych. Dimma ma swoją kolumnę poświęconą aranżacji wnętrz w kanadyjskim "National Post".

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Dział stylu Dział stylu