⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Duzi, silni chłopcy

Duzi, silni chłopcy

Czasem zasada "zrób to sam" zawodzi. Okazuje się, że to, co miało zająć 5 minut i być dziecinnie proste, zajmuje całe godziny, a efekt jest często żałosny. W takiej sytuacji trzeba wezwać ekspertów. Dwaj stolarze, Jake Robinson i Gavin Lowe, mają poważną misję do spełnienia: naprawić wpadki domorosłych majsterkowiczów i dekoratorów wnętrz w Wielkiej Brytanii. Tego rodzaju "wpadki" można znaleźć praktycznie w każdym domu: chyboczący się stół, opadające w zawiasach drzwi, odpadające półki, nierówno położona farba na ścianach czy odpadające kafelki...

Niby wszystko wydaje się łatwe i oczywiste, bo cóż trudnego może być np. w malowaniu ścian, niestety w praktyce często wszystko idzie źle... A bez fachowej pomocy i rad doświadczonego eksperta nietrudno o domową katastrofę. W Anglii malarze, hydraulicy, stolarze i tapeciarze zbijają fortunę na naprawianiu błędów niedzielnych majsterkowiczów. W programie Jake i Gavin prowadzą wyścig z czasem i walczą z fuszerką. W pocie czoła, ale z niemałym zapałem i entuzjazmem, udowadniają, jak można odmienić wnętrza. Dzielą się z widzami pomocnymi trikami i udzielają praktycznych rad, dzięki którym prace domowe stają się dużo łatwiejsze. Za pomocą pędzli malarskich i podstawowych narzędzi przeobrażają zwykłe wnętrza w zachwycające domowe przestrzenie. Taka metamorfoza może być doskonałą inspiracją dla tych, którzy właśnie postanowili "odświeżyć" swój pokój lub cały dom.

Jake Robinson pracował na planie programu "Twoje-moje pokoje" i wtedy właśnie zasugerowano mu, że powinien spróbować swych sił przed kamerą. Tak rozpoczęła się jego przygoda z telewizją, która doprowadziła go do pozycji uznanego eksperta w dziedzinie majsterkowania. Pierwszym programem, w którym wziął udział był właśnie "Big Strong Boys" a następnie "Builders Sweat and Tears" . Opinia wybitnej "złotej rączki" pozwoliła mu pracować dla wielu gwiazd.

Serie: