Seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2007, 13x30

Dotyk luksusu

Dla wszystkich pragnących doświadczyć odrobiny luksusu! Program "Dotyk luksusu" to obraz doskonałości, komfortu i najwyższej jakości w jednym. A co najważniejsze, na luksus prezentowany w telewizyjnym show może pozwolić sobie każdy!

Gospodarz programu William Stubbs pokazuje widzom wyjątkowe miejsca na całym świecie i zgłębia lokalne sekrety stylu i luksusu. Prowadzący jest projektantem wnętrz, podróżnikiem, poszukiwaczem przygód, pisarzem, artystą i prawdziwym koneserem życia, który lubi ingerować w otaczającą go rzeczywistość.

Stubbs zabiera widzów w niesamowitą podróż po egzotycznych miejscach w poszukiwaniu inspiracji czerpanych z lokalnej kultury, historii i gastronomii. Od angielskich pałaców po rezydencje w Palm Beach i Newport, od francuskich pchlich targów po nowojorskie salony wystawowe, od hacjend w Meksyku po ruiny budowli Inków. Przystankami w podróży są wizyty u największych sław i autorytetów w projektowaniu. Stubbs prezentuje, jak wykorzystać zdobyte inspiracje w domu, aby doświadczyć prawdziwego luksusu.

Wiliam Stubbs uznany został przez amerykański miesięcznik poświęcony projektowaniu wnętrz "Architectural Design" za jednego ze 100 najlepszych specjalistów od aranżacji wnętrz. Stał się guru dla mas, gdyż udało mu się zniwelować przepaść dzielącą ekskluzywność od powszechnej dostępności. Udowodnił, że każdy może sobie pozwolić na luksus.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Dotyk luksusu Dotyk luksusu