magazyn, Polska, 2017, 8 x 25

Domy gwiazd 7

Luksus i przepych czy skromność i minimalizm? Jak mieszkają znane postaci show-biznesu, mediów i polityki? Omenaa Mensah już po raz siódmy odwiedzi skrzętnie chowane przed światem domy osób znanych z pierwszych stron gazet.

Bohaterem każdego odcinka "Domów gwiazd" inna osoba, związana ze światem filmu, estrady, mody, mediów, sztuki, sportu czy polityki. Gospodyni serii, Omenaa Mensah, spędza z nią cały dzień, by poznać i przybliżyć jej gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Widzowie zobaczą nie tylko wnętrza domów celebrytów, ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich. Zgłębią również tajemnice swoich ulubionych gwiazd w ich domowym zaciszu i będą mieli okazję przekonać się, że podobnie jak inni, oni też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczni, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu.

W siódmym sezonie oryginalnej serii Domo+ prowadząca spotka się m.in. z dziennikarką Katarzyną Dowbor, kucharzem Darkiem Kuźniakiem, specjalistką od hygge Izą Wojnowską, prezenterem Irkiem Bielenninikiem czy Tomaszem Niecikiem.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Domy gwiazd Domy gwiazd

Prowadzący

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah jest znana widzom przede wszystkim jako prezenterka pogody w... więcej »

Wideo i zdjęcia: