⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Magazyn, Polska, 2015, 12 x 25

Domy gwiazd 5

Domo+ po raz piąty w "Domach gwiazd" zagląda pod dachy osób znanych z pierwszych stron gazet. Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą prywatności jak oka w głowie. Omenie Mensah udało się jednak zajrzeć do miejsc, które tak skrzętnie kryją przed światem gwiazdy.

Gospodyni serii, Omenaa Mensah, spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy czy ogródki. Sprawdzi gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują. Widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są mieszkania osób znanych z ekranów telewizji i pierwszych stron gazet.

Widzowie zobaczą nie tylko wnętrza domów celebrytów, ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich. Zgłębią również tajemnice swoich ulubieńców w ich domowym zaciszu. Będą mieli okazję przekonać się, że podobnie jak inni, gwiazdy też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczne, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu. Niektóre domy bez wątpienia dostarczą widzom dużą dawkę inspiracji. W najnowszym sezonie programu Omenaa odwiedzi m.in. detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, satyryka Tadeusza Drozdę i blogerkę Macademian Girl.

Omenaa Mensah znana jest widzom przede wszystkim jako prezenterka pogody w kanałach z rodziny TVN. Można ją było zobaczyć w takich programach jak: "Podróże Meteo", "Kuchnia czynna całą dobę" czy "Projekt Plaża". Jest autorką "Zapiekanki, układanki, ciasteczka z bajeczką" - książki z przepisami kulinarnymi dla dzieci. W 2007 roku wystąpiła w 5. edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie wraz z tancerzem Rafałem Maserakiem zajęła 6. miejsce. Omenaa jest właścicielką firmy meblowej AMMADORA, autorką książek oraz założycielką i prezes fundacji Omenaa Foundation.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Domy gwiazd Domy gwiazd

Prowadzący

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah jest znana widzom przede wszystkim jako prezenterka pogody w... więcej »

Wideo i zdjęcia: