Magazyn, Polska, 2015, 12 x 25

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Bohaterem odcinka jest Krzysztof Diablo Włodarczyk - bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata juniorów organizacji IBF w kategorii ciężkiej.
Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka odwiedziliśmy w Józefosławiu na jednym z tamtejszych zamkniętych osiedli. Mieszkanie Krzysztofa Włodarczyka to niemal 100-metrowy apartament, w którym mieszka wraz ze swoją partnerką i synem. Mieszkanie składa się z trzech głównych pomieszczeń - salonu połączonego z kuchnią, pokoju dziecka i sypialni. Nie zabrakło oczywiście też korytarza połączonego z garderobą, jak i stylowej łazienki.
To co wyróżniało pierwsze pomieszczenie, czyli salon z kuchnią, to posadzka żywiczna nadająca całemu mieszkaniu nieco industrialny klimat. Surowa podłoga efektownie komponowała się z drewnianym, dębowym stołem jadalnianym i białymi frontami szafek w kuchni.
Część salonowa, podobnie jak sama podłoga, jest dość minimalistyczna. Kanapa, czerwony fotel, metalowe komody. W salonie znajduje się wyjście do niemal dwa razy większego niż mieszkanie ogrodu.
Tuż obok znajduje się pokój syna Diablo Włodarczyka. Pokój urządzony jest w klasycznym stylu: komoda, łóżko i biurko. Łączy się jednak z całością mieszkania poprzez podłogę - czyli posadzkę żywiczną. W pokoju syna nie brakuje bokserskich pamiątek Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Są stare rękawice, są też medale.
Kolejne pomieszczenie to spora sypialnia, która swoim wyglądem nieco nawiązuje do reszty mieszkania - posadzka żywiczna, białe meble i drewniana ławka. Tuta również nie brakuje pamiątek i bokserskich medali Krzysztofa Włodarczyka, są też wyróżnienia ze szkół syna.
Swoim wyglądem od reszty mieszkania odbiega łazienka. W przeciwieństwie do szarego w tonacji mieszkania łazienka jest czarna i urządzona w stylu bardziej klasycznym niż nowoczesnym. Szczególną uwagę zwraca pozłacana armatura.

UDOSTĘPNIJ:

Wideo i zdjęcia: