Magazyn, Polska, 2015, 12 x 25

Kasia Nova

Tym razem zobaczymy, jak mieszka wokalistka Kasia Nova. Niespodzianką, która spotkała ekipę programu Domów gwiazd, jest gość naszej bohaterki, którego zastaliśmy u niej w mieszkaniu ? a mianowicie Marti ze słynnego w latach 90-tych zespołu No Mercy. Jak się okazało artyści tworzą razem piosenkę, która znajdzie się na nowej płycie Kasi. Marti przyleciał na kilka dni z Miami, gdzie mieszka.
Z Kasią Novą spotkaliśmy się w jej mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - salonu połączonego z kuchnią i sypialni. Kasia Nova przywitała ekipę programu w swoim korytarzu, w którym wisi zdjęcie z jednej z jej sesji. Zdjęcie w skali 1:1 jest oryginalną dekoracją.
Kolejnym pomieszczeniem, które odwiedziliśmy, był wspomniany wcześniej salon. Królują tu stylowe meble i wysokiej klasy sprzęt audio. Między salonem a kuchnią znajduje się mini jadalnia. Tutaj Kasia pochwaliła się stylowym stołem i żyrandolem, a także nietypową dekoracją, jaką są pawie pióra. Przy stole Kasia Nova opowiedziała też o swojej kuchni i jej wyposażeniu.
Trzecie pomieszczenie to sypialnia połączona z garderobą. Podobnie jak reszta mieszkania sypialnia również jest stylowa, a nad całym pomieszczeniem, jak to w sypialni, dominuje sporych rozmiarów łóżko. Leżąc na łóżku, przy świetle iście "nowojorskich" lamp Kasia podziwia zlokalizowaną na przeciwko garderobę.
Ulubionym miejscem Kasi w Warszawie jest... szkoła salsy. Kasia zabrała ekipę programu do jednej z warszawskich szkół tańca, gdzie pochwaliła się swoimi umiejętnościami.

UDOSTĘPNIJ:

Wideo i zdjęcia: