Magazyn, Polska, 2015, 12 x 25

Domy gwiazd 4

Domo+ po raz czwarty w "Domach gwiazd" zagląda pod dachy osób znanych z pierwszych stron gazet. Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą prywatności jak oka w głowie. Omenie Mensah udało się jednak zajrzeć do miejsc, które tak skrzętnie chowają przed światem.

Gospodyni serii, Omenaa Mensah, spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy czy ogródki. Sprawdzi, gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują. Widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są mieszkania osób znanych z ekranów telewizji i pierwszych stron gazet.

Widzowie zobaczą nie tylko wnętrza domów celebrytów, ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich. Zgłębią również tajemnice swoich ulubionych gwiazd w ich domowym zaciszu. Będą mieli okazję przekonać się, że podobnie jak inni, oni też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczni, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu. Niektóre domy bez wątpienia dostarczą widzom dużą dawkę inspiracji. W najnowszym sezonie programu Omenaa odwiedzi m.in. muzyka Adama "Nergala" Darskiego, byłego boksera Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz aktorkę Katarzynę Wernke.

Omenaa Mensah znana jest widzom przede wszystkim jako prezenterka pogody w kanałach z rodziny TVN. Można ją było zobaczyć w takich programach jak: "Podróże Meteo", "Kuchnia czynna całą dobę" czy "Projekt Plaża". Pracuje również jako fotomodelka. Jest autorką książki "Zapiekanki, układanki, ciasteczka z bajeczką" - z przepisami kulinarnymi dla dzieci. W 2007 roku wystąpiła w 5. edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie wraz z tancerzem Rafałem Maserakiem zajęła 6. miejsce. Omenaa jest właścicielką marki Ammadora, produkującej ekskluzywne meble.

UDOSTĘPNIJ:

Wideo i zdjęcia: