Magazyn, Polska, 2014, 12 x 25

Domy gwiazd 3

Domo+ już po raz trzeci w "Domach gwiazd" zagląda pod dachy osób znanych z pierwszych stron gazet. Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą prywatności jak oka w głowie. Omenie Mensah udało się jednak zajrzeć do miejsc, które tak skrzętnie chowają przed światem gwiazdy.

Gospodyni serii, Omenaa Mensah spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków, prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy czy ogródki. Sprawdzi, gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują. Widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są mieszkania osób znanych z ekranów telewizji i pierwszych stron gazet.

Widzowie zobaczą nie tylko wnętrza domów celebrytów, ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich. Zgłębią również tajemnice swoich ulubionych gwiazd w ich domowym zaciszu. Będą mieli okazję przekonać się, że podobnie jak inni, oni też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczni, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu. Niektóre domy bez wątpienia dostarczą widzom dużą dawkę inspiracji. W najnowszym sezonie programu Omenaa odwiedzi m.in. aktorkę Annę Korcz, byłego boksera Dariusza Michalczewskiego, satyryka i autora piosenek Rudiego Schubertha, piosenkarkę Lidię Kopanię, stylistkę Zosię Ślotałę i Tomasza Szczepanika, lidera zespołu Pectus.

Omenaa Mensah aktualnie kończy studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jednocześnie jest właścicielką marki Ammadora, tworzącej meble inspirowane sztuką. Od 11 lat jest związana z TVN jako prezenterka telewizyjna. Można ją było zobaczyć w takich programach, jak: "Podróże Meteo", "Kuchnia czynna całą dobę" czy "Projekt Plaża". Wystąpiła w 5. edycji "Tańca z gwiazdami". To także inicjatorka i prezes Omenaa Founadtion, fundacji, która opiera swoją działalność na wzmacnianiu więzi pomiędzy Polską a krajami Afryki Subsaharyjskiej..

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Domy gwiazd Domy gwiazd

Prowadzący

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah jest znana widzom przede wszystkim jako prezenterka pogody w... więcej »

Wideo i zdjęcia: