Magazyn, Polska, 2014, 12 x 25

Domy gwiazd 2

"Domy gwiazd" wracają w drugim sezonie. Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą swojej prywatności. Dorocie Szelągowskiej udało się jednak podpatrzyć, jak mieszkają piękni, znani i bogaci ludzie świata show-biznesu, mediów i sportu.

Gospodyni serii, Dorota Szelągowska, spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków, prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy czy ogródki. Sprawdzi gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują. Widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są mieszkania osób znanych z ekranów telewizji i z pierwszych stron gazet.

Widzowie zobaczą nie tylko wnętrza domów celebrytów, ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich. Zgłębią również tajemnice swoich ulubionych gwiazd w ich domowym zaciszu. Będą mieli okazję przekonać się, że podobnie jak inni, oni też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczni, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu. Niektóre domy wraz z komentarzem Doroty Szelągowskiej bez wątpienia dostarczą widzom dużą dawkę inspiracji.

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, scenarzystką ("Moja krew", "Taniec z gwiazdami" TVN) i dziennikarką ("Pani", "Maleman"). Prowadziła m.in. "Rower Błażeja" oraz "Dietosferę" - program emitowany na antenie kuchni+. Za napisaną wspólnie z matką, Katarzyną Grocholą, książkę pt. "Makatka" została uhonorowana "Różą Gali 2011".

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Domy gwiazd Domy gwiazd

Wideo i zdjęcia: