magazyn, Polska, 2013, 26

Domy gwiazd

Glamour, shabby chic, styl prowansalski czy ascetyczne wnętrza w duchu skandynawskim? Jak urządzają swoje domy i mieszkania znane postaci show-biznesu, mediów i polityki? Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi domami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą swojej prywatności jak oka w głowie. Ekipie programu "Domy gwiazd" udało się jednak podpatrzyć, jak mieszkają piękni, znani i bogaci.

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i kreatywność. Kto może pochwalić się klasycznym domem z ogródkiem, a kto nowocześnie urządzonym apartamentem? Kto lubi biel i modny minimalizm, a u kogo dominuje oranż lub styl orientalny? Goście programu pochwalą się nie tylko tym, jak mieszkają, ale także gdzie pracują, bywają, kupują i jak spędzają swój wolny czas. Przytulna restauracyjka, atelier projektanta czy salon tatuażu, to tylko niektóre przykłady ich ulubionych miejsc i inspiracji.

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, scenarzystką ("Moja krew", "Taniec z gwiazdami" TVN) i dziennikarką ("Pani", "Maleman"), prowadziła m.in. "Rower Błażeja" oraz "Dietosferę" - program emitowany na antenie kuchni+. Za napisaną wspólnie z matką, Katarzyną Grocholą, książkę pt. "Makatka" została uhonorowana "Różą Gali 2011".

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Domy gwiazd Domy gwiazd

Wideo i zdjęcia: