Domowa odnowa

Domowa odnowa

Bohaterami serii są widzowie stacji i ich mieszkania. Eksperci Domo+ radzą, jak pomysłowo, szybko i niedrogo nadać wnętrzom atrakcyjny wygląd.

W każdym odcinku serii zespół projektantów, architektów i stylistów pokazuje, jak w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze można wyremontować np. niewielką łazienkę, rozwiązać problem nieustawnego pokoju dziecka czy wykreować estetyczny i funkcjonalny salon. Fachowy zespół tworzą Justyna Smolec - architektka i dekoratorka wnętrz, Anna Trzepańska - stylistka i ekspertka od doboru tkanin oraz specjalista ds. technicznych - architekt Mateusz Trojanowski. Razem zaprezentują najlepsze rozwiązania do sypialni, kuchni czy garderoby. 

W programie m.in. młode małżeństwo remontuje łazienkę, w której brakuje wanny. Mankamentem nieustawnego salonu jest ponad 50-letnia, niepraktyczna szafa wnękowa, a w pokoju rocznej dziewczynki dominującym kolorem jest czerń. Ekipa ma tylko kilka dni na przeprowadzenie metamorfozy danego pomieszczenia, ale efekty są naprawdę zdumiewające.

Partnerami programu są:

Serie:

Wideo i zdjęcia: