⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria dokumentalna, Kanada, 2007, Dom Sary

Dom Sary

Sarah Richardson jest projektantką wnętrz, która postanowiła zrealizować marzenie o doskonałym domu. Seria "Dom Sary" przeprowadza widzów przez cały proces, którego efektem jest urzeczywistnienie marzenia Sary.

Bohaterka programu zaczyna od kupna domu. Wybiera dobrą lokalizację i szuka tam prawdziwej rudery "z potencjałem". Dom da się przecież wyremontować - to lokalizacja jest sprawą kluczową. Na tym etapie widzowie dowiedzą się, na co należy zwracać uwagę kupując dom lub mieszkanie. Potem rozpoczyna się etap twórczy. Sarah postanawia, co w domu może zostać, a czego należy się pozbyć, pokój po pokoju, pomieszczenie po pomieszczeniu, powstają plany metamorfozy. Kolejną sprawą jest rozplanowanie budżetu i stworzenie harmonogramu prac. W każdym odcinku widzowie zobaczą kolejne etapy pracy.

Praktyczne porady, zachwycające pomysły, ciekawe rozwiązania i charyzmatyczna gospodyni programu to wystarczające powody aby sprawdzić, jak wygląda "Dom Sary". Sarah Richardson jest architektem wnętrz i prowadzi firmę zajmującą się urządzaniem domów i mieszkań. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła 14 lat temu, pracując jako stylistka i scenograf. Jej autorskie programy ("Design Inc." i "Room Service"), znane również widzom Domo, przyciągnęły przed telewizory rzesze widzów, którzy z pomysłów Sary czerpali inspiracje.

UDOSTĘPNIJ: