Dom & wnętrze wg Ewy Mierzejewskiej

Dom & wnętrze wg Ewy Mierzejewskiej

Ewa Mierzejewska odwiedza najbardziej designerskie polskie domy, mieszkania i apartamenty. Od minimalizmu, poprzez elegancką klasykę po vintage.

Prowadząca zwraca uwagę na nietuzinkowe rozwiązania i przedstawia inspirujące pomysły. Pokazuje piękne domy, które są hołdem dla tradycji, dobrego rzemiosła i naturalnych materiałów wykończeniowych. Domy w stylu nowoczesnym, które jednocześnie są przytulne. Są też ciekawe wnętrza utrzymane w dwóch wiodących kolorach: bieli i czerni, uzupełnionych dodatkami w jaskrawych barwach, oraz klimatyczne mieszkania w stylu vintage, urządzone meblami i dodatkami z lat 50. i 60.  

Ewa Mierzejewska porozmawia z twórcami tych wnętrz, czyli architektami i właścicielami. Jak udało im się stworzyć tak ciekawą przestrzeń? Co warto wiedzieć, zanim zastosujemy u siebie pomysły z prezentowanego wnętrza? W każdym odcinku widzowie zobaczą dwa domy w podobnym stylu i przekonają się, jak na różne sposoby osiągnąć zbliżony efekt. Twórcy programu pokażą pomysły na dekoracje, które urozmaicą wystrój całego domu, przyciągną uwagę i określą charakter wnętrza. Jako podsumowanie każdego odcinka pokazane zostaną konkretne przedmioty potrzebne do urządzenia wnętrza w określonym stylu.

Serie:

Wideo i zdjęcia: