⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria dokumentalna, Polska, 2017, 12 x 25

Daleko od miasta 4

Ciągły pośpiech, korki, hałas, korporacyjny pęd. Coraz więcej zarabiamy, wydajemy i musimy coraz więcej pracować. Brak czasu na książkę, spacer, a nawet na chorobę! Brak chwili na zatrzymanie się i spotkanie z bliskimi. Dziś luksusem jest cisza i spokój. A to można znaleźć w czwartym sezonie autorskiej produkcji Domo+ "Daleko od miasta".

Zapomnieć o hałasie, wielkomiejskim pędzie, wysokich cenach, ciasnocie mieszkań, korkach. Odetchnąć pełną piersią i zająć się... no właśnie - czym? Ci, którzy są zmęczeni miastem i związanym z nim tempem życia, dzielą się na dwie grupy. Z jednej strony, to marzyciele, z drugiej zaś to ludzie, którzy swoje marzenia przekuwają w rzeczywistość. Gospodyni programu Natalia Sosin postanowiła odwiedzić byłych mieszczuchów, którzy podjęli odważną decyzję i układają sobie życie na nowo - daleko od miasta. Co robią? Jak zarabiają na utrzymanie? Czy nie brakuje im miejskich atrakcji? I czy życie na wsi to sielanka? A może nieustanna praca? To tylko kilka z wielu pytań, które zada bohaterom swojego programu.
W nowych odcinkach widzowie poznają m.in. Darka, który porzucił luksusowe życie w Warszawie, aby w Starym Kawkowie na Warmii tworzyć niesamowite drewniane rzeźby oraz Marię, która zdecydowała się na życie wśród zwierząt w małej wiosce w Górach Izerskich. Swoją historię opowiedzą również Stefan i Magda, którzy porzucili wielkomiejskie życie w jednej z najwspanialszych stolic świata, Paryżu, by hodować owce na Warmii.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Daleko od miasta Daleko od miasta

Prowadzący

Natalia Sosin-Krosnowska

Natalia Sosin-Krosnowska jest dziennikarką, w mediach od ponad dekady. Na... więcej »

Wideo i zdjęcia: