Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy

Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy

Dorota Szelągowska zagląda do domów i miejsc pracy polskich celebrytów. Zobacz atelier Macieja Zienia, pracownię Marii Nurowskiej i dom państwa Blikle.

Jak urządzili swoje pracownie i firmy? Jeśli jesteście ciekawi? "Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy" uchyla rąbka tajemnicy! Dorota Szelągowska odwiedza z kamerą gwiazdy w ich domach oraz miejscach, gdzie prowadzą swój biznes. Celebryci pokażą wnętrza, w których tworzą, pracują i wystawiają projektowane przez siebie rzeczy.

Bohaterowie opowiedzą o swoich firmach od narodzin pomysłu aż do teraz, gdy są to już w pełni funkcjonujące przedsiębiorstwa. Czy coś by zmienili? A może coś okazało się niepraktyczne? Co najbardziej zaskakuje ich klientów? Które miejsca w swojej pracy lubią najbardziej?

W programie znajdują się także opowieści o wyjątkowych przedmiotach zgromadzonych w miejscu pracy, które nadają wnętrzu zaskakująco domowego charakteru. Dorota dowie się, czym kierowali się właściciele w trakcie urządzania domów i mieszkań oraz przestrzeni biurowych. Widzowie będą mieli okazję odwiedzić m.in. projektanta mody Macieja Zienia, aktorską parę Justynę Sieńczyłło i Emiliana Kamińskiego, pisarkę Marię Nurowską oraz Andrzeja i Małgorzatę Blikle.

Serie:

Wideo i zdjęcia: