Dach nad gwiazdami

Dach nad gwiazdami

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Co mają w swoich domach, mieszkaniach i pracowniach?

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, zagląda z kamerą do domów polskich celebrytów, by poznać ich gust i styl. Zaprosili ją do siebie m.in. Natalia Kukulska, Hanna Bakuła, Agnieszka Szulim, Anna Popek, Gosia Baczyńska, Wojciech Modest Amaro, Agnieszka Kręglicka, Ryszard Kalisz, Katarzyna Dowbor, Aleksandra Kurzak, Ewa Szabatin i Małgorzata Potocka.

Czy będą to wnętrza nowoczesne wypełnione ikonami design, czy może klasyka, elegancja i zawsze modne antyki? W serii zostaną zaprezentowane domy i mieszkania, w których sławni Polacy realizowali swoje idee od projektu do efektu finalnego. Dorota dowie się, czym kierowali się właściciele, co w trakcie urządzania było dla nich najważniejsze, czym się inspirowali i co lubią szczególnie w swoich wnętrzach.

W każdym odcinku pokażemy także ulubione kafejki, sklepiki i galerie, w których polskie gwiazdy lubią spędzać wolny czas. Małe, ukochane miejsca pełne pomysłów, ciekawych rozwiązań i inspiracji w najlepszym stylu - w stylu gwiazd. 

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, scenarzystką ("Moja krew", "Taniec z gwiazdami" TVN) i dziennikarką ("Pani", "Maleman"), prowadziła m.in. "Rower Błażeja" oraz "Dietosferę" - program emitowany na antenie kuchni+. Za książkę pt. "Makatka", napisaną wspólnie z matką, Katarzyną Grocholą, została nagrodzona Różą Gali 2011 w kategorii Literatura.

Serie:

Wideo i zdjęcia: