Cudotwórcy 4
seria poradnikowa, Kanada, 2013, 26 x 55

Cudotwórcy 4

To już czwarty sezon programu prowadzonego przez niezwykle sympatycznych braci Scott! Eksperci w dziedzinie nieruchomości, bliźniacy Jonathan i Drew, pomogą uczestnikom programu w kupieniu świetnej, choć wymagającej remontu nieruchomości i wynegocjowaniu jeszcze lepszej ceny. Niezbędna okaże się ich znajomość rynku i ogromne doświadczenie.

Założyciele Scott Real Estate Inc. kupują setki domów i mieszkań rocznie. Już w wieku 18 lat nabyli swój pierwszy dom, odnowili go i sprzedali z ogromnym zyskiem. Ze swojej pasji uczynili zawód i dziś używają wirtualnej rzeczywistości jako swoistego rodzaju kryształowej kuli, aby pokazać potencjalnym kupcom, jak w przyszłości może wyglądać nabywana przez nich nieruchomość. Za pomocą CGI, czyli komputerowo generowanych obrazów, dekoratorzy prezentują prawdziwy potencjał mieszkań.

W każdym odcinku gospodarze programu pomagają uczestnikom, którzy chcą zrealizować swoje marzenie i zamieszkać w domu urządzonym wedle własnego gustu. Niektóre pomysły na pozór wydają się zbyt kosztowne, ale dla Jonathana i Drew nie ma rzeczy niemożliwych! Gotowi są porządnie się napracować, by zbudować lub wyremontować dokładnie taki dom, jaki wymarzyli sobie bohaterowie. Czy ciężka praca wsparta najnowszymi zdobyczami techniki zdziała cuda?

UDOSTĘPNIJ: