⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Kanada, 2012, 26 x 45

Cudotwórcy 2

W drugim sezonie eksperci w dziedzinie nieruchomości, bliźniacy Jonathan i Drew Scott, pomogą uczestnikom programu w kupieniu świetnej, choć wymagającej remontu nieruchomości i wynegocjowaniu jeszcze lepszej ceny. Niezbędna okaże się ich znajomość rynku, opanowanie sprytnych trików i ogromne doświadczenie.

Założyciele Scott Real Estate Inc. kupują setki domów i mieszkań rocznie. Już w wieku 18 lat nabyli swój pierwszy dom, odnowili go i sprzedali z ogromnym zyskiem. Ze swojej pasji uczynili zawód i dziś używają wirtualnej rzeczywistości jako swoistego rodzaju kryształowej kuli, aby pokazać potencjalnym kupcom, jak w przyszłości może wyglądać nabywana przez nich nieruchomość. Za pomocą CGI, czyli komputerowo generowanych obrazów, dekoratorzy prezentują prawdziwy potencjał mieszkań.

W każdym odcinku gospodarze programu pomagają uczestnikom, którzy chcą zrealizować swoje marzenie i zamieszkać w domu urządzonym wedle własnego gustu. Niektóre pomysły na pozór wydają się zbyt kosztowne, ale dla Jonathana i Drew nie ma rzeczy niemożliwych! Gotowi są porządnie się napracować, by zbudować lub wyremontować dokładnie taki dom, jaki wymarzyli sobie bohaterowie. Czy ciężka praca wsparta najnowszymi zdobyczami techniki zdziała cuda?

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Cudotwórcy Cudotwórcy

Prowadzący

Jonathan i Drew Scott

Jonathan i Drew Scott są ekspertami rynku nieruchomości i gospodarzami... więcej »