seria poradnikowa, Kanada, 2015, 26 x 52

Cudotwórcy - kupno, sprzedaż 3

Słynni bliźniacy i specjaliści od nieruchomości, Jonathan i Drew Scott, już po raz trzeci pomogą uczestnikom programu odnowić ich stare mieszkania i sprzedać je z zyskiem. Zrobią to oczywiście w swoim niepowtarzalnym stylu.

Swój pierwszy dom kupili w wieku 18 lat, odnowili i sprzedali z ogromnym zyskiem. Mają prawdziwy dryg do interesów i niezwykłe wyczucie rynku nieruchomości. Teraz kupują i odnawiają setki mieszkań rocznie. Jednak przebojowi bliźniacy, Jonathan i Drew Scott, nie spoczywają na laurach i wykorzystują swoją pasję także do pomagania innym.

W każdym odcinku serii "Cudotwórcy - kupno, sprzedaż" założyciele Scott Real Estate Inc. wspierają bohaterów w przygotowaniu swojego starego mieszkania do sprzedaży za najlepszą możliwą cenę. Jednocześnie bracia szukają też nowej nieruchomości, którą mógłby nabyć bohater odcinka. W trzecim sezonie serii bliźniacy pomogą m.in. Abby i Davidowi, którzy wraz ze swoim małym synem oraz drugim dzieckiem w drodze mają tylko pięć miesięcy na odnowienie starego domu i znalezienie na niego kupca. Czy Jonathan i Drew podołają wyzwaniu?

UDOSTĘPNIJ: